Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
Не вказано
Факультет:
Не вказано
Кафедра:
Кафедра інформаційно - вимірювальної техніки

Інформація про роботу

Рік:
2024
Тип роботи:
Звіт про виконання лабораторної роботи
Предмет:
Інші
Група:
МВ

Частина тексту файла

Міністерство освіти і науки України Національний університет «Львівська політехніка» Кафедра інформаційно-вимірювальної техніки Звіт про виконання лабораторної роботи №2 з дисципліни «Методи та засоби вимірювань неелектричних величин» «Дослідження трансформаторного перетворювача переміщення з розподіленою магнітною провідністю» Мета роботи: вивчити принцип дії та конструктивні особливості транс-форматорного перетворювача переміщення з розподіленою магнітною про-відністю, одержати практичні навички визначення функції перетворення та основних характеристик. ЗМІСТ РОБОТИ 1. Вивчити принцип дії та конструкцію трансформаторного перетворювача. 2. Ознайомитись з основними співвідношеннями та характеристиками перетворювача. 3. Ознайомитись з завданням і виконати необхідні розрахунки. 4. Виконати експерименти згідно з завданням. 5. Оформити звіт. ЗАВДАННЯ 1. Оцінити максимальне значення вихідної напруги трансформаторного перетворювача, якщо задано: діюче значення напруги живлення U і співвідношення витків вимірювальної та намагнічуючої обмоток . Обрати необхідні засоби вимірювання та джерело живлення. 2. Визначити залежність вихідної напруги перетворювача від переміщення вимірювальної обмотки e2= f(x) для заданої напруги живлення та частоти. 3. Оцінити чутливість перетворювача. 4. Оцінити навантажувальну здатність перетворювача, визначивши залежність вихідної напруги е2 від опору навантаження Rн. Визначити допустиме значення опору навантаження. Вираз для обчислення вихідної напруги e2:  Як видно з даного виразу, джерелами похибок такого перетворювача будуть: зміна напруги та частоти джерела живлення намагнічуючої обмотки, зміна активного опору обмотки, викликана, наприклад, зміною температури, зміна магнітної провідності. Чутливість перетворювача визначаєм за виразом: S = (e2max - e2min)/xmax, де e2min=f(xmin), вихідна напруга при положенні вимірювальної обмотки, що відповідає мінімальному переміщенню. xmin=0 мм e2max=f(xmax) вихідна напруга при положенні вимірювальної обмотки, що відповідає максимальному переміщенню. xmax=145 мм Рис.2. Графік залежності вихідної напруги е2 від переміщення вимірювальної обмотки Х [e2=f(X)]  Рис.3. Графік залежності вихідної напруги е2 від опору навантаження Rн [e2=f(Rн)]
Антиботан аватар за замовчуванням

10.02.2013 23:02

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини